Latest Odisha News

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ଘଟଣା: ତାପି ନଦୀରୁ ଜବତ ହେଲା ଆଉ ଏକ ବନ୍ଧୁକ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ଘଟଣାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତାପି ନଦୀରୁ ଆଉ ଏକ ବନ୍ଧୁୁକ ଜବତ କରିଛି। କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଏହି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପିସ୍ତଲକୁ ତାପି ନଦୀରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି। ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ନଦୀରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ କରିଥିଲା। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସୋମବାର ମଧ୍ୟ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ସେହି ନଦୀରୁ ପ୍ରଥମ ପିସ୍ତଲ ପାଇଥିଲା।

BjdElectrycity

ସୁଟର ଭିକିଙ୍କ ନିକଟରୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨ଟି ପିସ୍ତଲ, ୩ଟି ପତ୍ରିକା ଏବଂ କିଛି ଗୁଳି ଜବତ କରିଛି। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ ଗୁଜୁରାଟର ଭୁଜ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଶୁଟରମାନେ ତାପି ନଦୀରେ ପିସ୍ତଲ ଏବଂ ପତ୍ରିକା ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଉଭୟ ପିସ୍ତଲ ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୋଇ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଶୁଟରଙ୍କର ଅଟେ। ଏହି ଦୁଇଟି ପିସ୍ତଲ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘରେ ଗୁଳି ଚଳାଇବାରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିଲା।

ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏହି ମାମଲାରେ MCOCA ଲାଗୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ସୂଚନାନୁସାରେ, MCOCA ଲାଗୁ ହେବା ପରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୋଇକୁ ଜେଲରୁ ଗିରଫ କରି ମୁମ୍ବାଇକୁ ପଚରାଉଚରା କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ଅନେକ ଥର ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିଛନ୍ତି। ଗୁଜୁରାଟର ଭୁଜରୁ ପୋଲିସ ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘରେ ୧୦ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ବାଇକ ଚଳାଇବା ବେଳେ ଗୁଳି ଚଳାଇବା ସହଜ ନଥିଲା ତେଣୁ ସେ ୧୦ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇ ପାରିନଥିଲେ। ବିହାରରେ ଗୁଳି ଚଳାଇବା ତାଲିମ ନେଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ମାମଲାରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଛି। ଆଉ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନିଆଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.