Latest Odisha News

BREAKING NEWS

ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ରାଜନାଥ ସିଂହ, ସ୍ଥିର ରହିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂହଙ୍କ ପିଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ହସ୍ପିଟାଲର ନ୍ୟୁରୋ ବିଭାଗରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଏମ୍ସର ଜନସମ୍ପର୍କ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜନାଥ ସିଂଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥିର ଅଛି। କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ସମ୍ପର୍କରେ ନ୍ୟୁରୋ ବିଭାଗ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧିକ ସୂଚନା ଦେଇନାହିଁ।

ଏମ୍ସ ମିଡିଆ ସେଲ୍ ପ୍ରଭାରୀ ଡାକ୍ତର ରିମା ଦାଦା ପିଟିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା ଚାଲିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ନିରୀକ୍ଷଣରେ ରଖାଯାଇଛି।ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେପିର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାଜନାଥ ସିଂହ ଜୁଲାଇ ୧୦ରେ ୭୩ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ବୁଧବାର ତାଙ୍କ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସେବା ପ୍ରତି ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ଦ୍ୱାରା ସାର୍ବଜନୀନ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନୀତ ଆଣିଛନ୍ତି।

କେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି, ଜଣେ ମୂଲ୍ୟବାନ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ସହଯୋଗୀ, ସେ ତାଙ୍କ ଜ୍ଞାନ ପାଇଁ ବହୁ ସମ୍ମାନିତ ନେତା। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସେବା ପ୍ରତି ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ଆଧାରରେ ସେ ସାର୍ବଜନୀନ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଭାରତର ପ୍ରତିରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିବା ଏବଂ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆମ ଦେଶକୁ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ କରିବାରେ ସେ ଅଗ୍ରଣୀ। ତାଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଓ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି।

ରାଜନାଥ ସିଂହ ଆରଏସଏସର ଛାତ୍ର ଶାଖା ଅଖିଳ ଭାରତୀୟ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ପରିଷଦର ସଦସ୍ୟ ଭାବରେ ନିଜର ରାଜନୈତିକ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ସେଠାରୁ ସେ ବିଜେପିର ଯୁବ ଶାଖାରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଦଳରେ ଅଧିକ ପଦପଦବୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏବେ ରାଜନାଥ ସିଂହ ଲୋକସଭାରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.