ଆୟକର ଚଢାଉ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆୟକର ବିଭାଗ ବୁଧବାର ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ଉପରେ ଟିକସ ହେର୍‌ଫେର୍‌ ଘଟଣାରେ ଚଢାଉ କରିଛନ୍ତି।  ଅନୁରାଗ ଏବଂ ତାପସୀଙ୍କୁ ଆୟକର ବିଭାଗ ଅନେକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ତାପସୀ ଟ୍ୱିଟରେ ତିନୋଟି କଥା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଟୁଇଟ୍ ଗୁଡିକରେ ସେ ଏକ ଚେକ୍, ପ୍ୟାରିସରେ ଥିବା ଏକ ବଙ୍ଗଳା ଏବଂ ୨୦୧୩ ରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ରେଡ୍ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

ତାପସୀ ପ୍ରଥମ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୋର ପ୍ୟାରିସରେ ଏକ ବଙ୍ଗଳା ଅଛି, ଯାହାର ଚାବି ସେ ପ୍ୟାରିସରେ ରଖିଛନ୍ତି, ସେ ଏହାକୁ ଖୋଜୁଛନ୍ତି। ମୁଁ ପ୍ରାୟତଃ ସେଠାକୁ ଛୁଟିରେ ଯାଏ।

‘ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପାଞ୍ଚ କୋଟି ଚେକ୍ ପାଇଁ ରସିଦ ଖୋଜୁଛି। ଏଥି ସହିତ, ତୃତୀୟ ଟ୍ୱିଟରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋର ମନେ ଅଛି ଯେ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଫାଇନାନ୍ସ ମିଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ।

ତେବେ ତାପସୀଙ୍କ ଏହି ତିନୋଟି ଟ୍ୱିଟ୍‌ ଟ୍ୱିଟରରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହା ଉପରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ନିଜର ମତାମତ ଦେଉଛନ୍ତି। ଇନକମ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଚଢାଉ ସମୟରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତାପସୀଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ବାହାରିଛନ୍ତି।