ତାମିଲ୍‌ ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ଅଭିନେତା ସେଲ୍‌ଭାରଥିନମ୍‌ଙ୍କୁ ଚେନ୍ନାଇରେ ହତ୍ୟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଚେନ୍ନାଇରେ କିଛି ଲୋକ ଟିଭି ସିରିଏଲ ‘ଥେନ୍‌ମୋଜୀ ବିଏ’ରେ ଭିଲେନ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତା ସେଲଭାରାଥିନାମଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଚେନ୍ନାଇ ପୋଲିସ ସିସିଟିଭିରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ନିକଟରେ ୪ ଜଣ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ତାମିଲ ଅଭିନେତା ସେଲଭାରଥିନାମ୍ ଶନିବାର ଦିନ ଜଣେ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଘରେ ରହୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ କଲ୍ ଆସିବା ପରେ ସେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ।

ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେଲଭାରାଥିନମ୍ ଶନିବାର ଶୁଟିଂ ପାଇଁ ଯାଇ ନଥିଲେ ଏବଂ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିବା ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମଣିଙ୍କ ସହ ରହିଯାଇଥିଲେ। ରବିବାର ସକାଳେ ସେଲଭାରାଥିନମ୍‌ଙ୍କ ପାଖକୁ ଏକ କଲ୍‌ ଆସିଥିଲା ଯାହା ପରେ ସେ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମଣିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳି ନଥିଲା।

ଚେନ୍ନାଇର ଏମ୍‌ଜିଆର୍‌ ନାଗରରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏହା ପରେ ମଣି ସେଲଭାରଥିନାମ୍‌ଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇଲେ ଏବଂ ସେ ଏହା ବିଷୟରେ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ।

ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସକୁ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ମିଳିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେଲଭାରଥିନାମ୍‌ଙ୍କ ହତ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ହତ୍ୟାକାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ସେଲଭାରାଥିନମ୍ ପ୍ରାୟ ଏକ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ତାମିଲ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି। ସେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ବାସିନ୍ଦା। ତାଙ୍କର ଏକ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି।