ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏହି ବିଶେଷ ଉପହାର ଦେଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏହି ସମୟରେ ସମଗ୍ର ଦେଶ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳନ କରୁଛି। ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ବିଶେଷ ଦିନରେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛନ୍ତି। ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଅବସରରେ ବଲିଉଡର ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଦିନକୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଭାରତୀୟ ଗେମ୍‌ FAU-G ଗେମ୍‌ ଲଞ୍ଚ୍‌ କରାଯାଇଛି।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ FAU-G ଖେଳ ସହିତ ଲିଙ୍କ୍ ହୋଇଥିବା ଏକ ଟିଜର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ଏହି ଖେଳର ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ର ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଟିଜର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘FAU-G: ନିର୍ଭୀକ ଏବଂ ୟୁନାଇଟେଡ୍ ଗାର୍ଡ ଶତ୍ରୁକୁ ସାମ୍ନା କରନ୍ତି। ତୁମ‌େ ଦେଶ ପାଇଁ ସଂଗ୍ରାମ କର। ଆମର ପତାକା ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ FAU-G ଆସିଯାଇଛି। ଆଜି ତୁମର ମିଶନ ଆରମ୍ଭ କର।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ FAU-G ର ଟିଜର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅଭିନେତା ଏବଂ ସମସ୍ତ ଖେଳପ୍ରେମୀ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଅବସରରେ ଭାରତୀୟ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି କମ୍ପାନୀ nCore FAU-G ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।