Latest Odisha News

୧୩ ବର୍ଷିୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ !

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ତଥା ନିର୍ମାତା ଅରବାଜ ଖାନ ନିଜର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ପାଟନା ଶୁକ୍ଲା’ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଫେମସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରବିନା ଟଣ୍ଡନ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ ସାମାଜିକ ନାଟକ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରବିନା ଟଣ୍ଡନ ଦକ୍ଷିଣର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘କେଜିଏଫ: ଅଧ୍ୟାୟ ୨’ରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ରବିନା ଟଣ୍ଡନ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସିନେମା ପରଦାରେ ରାଜ କରିବା ସହ ଅନେକ ଦିଗଜ ତାରକାଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ କ୍ରେଜ୍ ଥିଲା। ରବିନା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ, ଯିଏ ଅତି ସହଜରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିନିଅନ୍ତି।

ରବିନାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚରିତ୍ରକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଏ। ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓନିରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସବ୍’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।​ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରବିନା ନିଜର ହଟନେସ ଅଦା ଦେଖାଇ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରବିନା ଟଣ୍ଡନ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଯିଏ ତାଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୁସି ନଥିଲେ। ସେ ନିଜ ଖୁସି ପାଇଁ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜାଲରେ ଫସିଯାଆନ୍ତି ଅଭିନେତା ଆଶିଷ ବିଷ୍ଟ୍। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଆଶିଷ, ଅଫଜର ନାମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏତେ ସଫଳ ପାଇନଥିଲା କିନ୍ତୁ ରବିନା ଏବଂ ଆଶିଷଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଏହା ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରବିନା ୧୩ ବର୍ଷିୟ ଛଟୋ ଅଭିନେତା ଆଶିଷଙ୍କ ସହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହୋଇ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ରବିନା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏପରି ହଟ୍ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଯେ ସେନ୍ସର ବୋର୍ଡ ଏହାକୁ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମନେ କରି ଟିଭିରେ ଟେଲିକାଷ୍ଟ କରିବାକୁ ବାରଣ କରିଥିଲା।

ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ରବିନା ଟଣ୍ଡନ ଅତ୍ୟନ୍ତ କନଫର୍ଟେବୁଲ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆଶିଷଙ୍କ ବୟସ ହେତୁ ସେ ଦ୍ୱିଧାବୋଧ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ସୁଟ କରିବା ବେଳେ ଅଭିନେତା ବହୁତ ନର୍ଭସ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ହାତ ଥରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା। ରବିନା ଏହା ଜାଣିପାରି ଟିକେ ହାଲୁକା ଭାବେ ଆକ୍ଟିଂ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅତି ସହଜରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା।

Leave A Reply

Your email address will not be published.