ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦: ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ପାଇଁ ଖେଳିବେନି ଜୋସ୍ ବଟଲର୍!!

ୟୁଏଇ: ରବିବାର ଦିନ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ୱିକେଟ୍ କିପର ଜୋସ୍ ବଟଲର୍ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ବିପକ୍ଷ ଦଳର ଓପନିଂ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ସେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବେ ନାହିଁ । କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ କ୍ବାରାଣ୍ଟାଇନ ଅବଧିରେ ରହିବେ।

ବଟଲର ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ୟୁଏଇରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଏବଂ ବିସିସିଆଇ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରୋଟୋକଲ ଅନୁଯାୟୀ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ କ୍ବାରାଣ୍ଟାଇନ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲାଇଭ୍ ଅଧିବେଶନରେ ବଟଲର୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଏହି ଅପଡେଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

See how Jos is getting on in quarantine and his thoughts on this year’s IPL #Hallabol

A post shared by Rajasthan Royals (@rajasthanroyals) on

“ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ ମୁଁ ରାଜସ୍ଥାନ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିପାରିବି ନାହିଁ କାରଣ ମୁଁ ମୋର କ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଅବଧି କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ମୁଁ ମୋ ପରିବାର ସହିତ ଏଠାରେ ଅଛି ଯାହା ବହୁତ ଭଲ, ରୟାଲ୍ସ ମୋତେ ମୋ ପରିବାରକୁ ଏଠାରେ ରହିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି।” ତେଣୁ ମୋ ପରିବାର ଏଠାରେ ଥିବା ଲକଡାଉନରେ ବଡ଼ ସାହାଯ୍ୟ ହେବ ବୋଲି ବଟଲର ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି।

ଗତ ଦୁଇ ସିଜନରେ ରାଜସ୍ଥାନ ବ୍ୟାଟିଂ ଲାଇନ୍ ଅପରେ ବଟଲର ଯଥାକ୍ରମେ ୨୦୧୮ ଏବଂ ୨୦୧୯ ରେ ୫୪୮ ଏବଂ ୩୧୧ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ରାଜସ୍ଥାନ ସେମାନଙ୍କର ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ର ଅଭିଯାନ ଖୋଲିବ ଯିଏ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଉଦଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚରେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଠାରୁ ସହଜରେ ମ୍ୟାଚ ଜିତିଅଛି ।