‘ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଟିମ’ରେ ୧୦୦୦ ଉପଭୋକ୍ତା ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରିପାରିବେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଟେକ୍ କମ୍ପାନୀ ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କରୋନା ଯୁଗରେ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂର ବଦଳୁଥିବା ଧାରାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ନୂତନ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୦୦ ଉପଭୋକ୍ତା ନୂତନ ଏହି ନୂଆ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟମାଧ୍ୟମରେ ଏକକାଳୀନ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରିପାରିବେ।

ଏହାବ୍ୟତୀତ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଟିମରେ ଭିଡିଓ ଫିଲ୍ଟରର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ ଜ୍ଝ ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଟିମର ନୂତନ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଗୁଗୁଲ୍ ମିଟ ଏବଂ ଜୁମ୍ ପରି ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ।

ଭିଡିଓ ଫିଲ୍ଟର୍ ସୁବିଧା:
ଉପଭୋକ୍ତା ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଭିଡିଓ ଫିଲ୍ଟର ଯୋଡିଛି। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଫିଲ୍ଟର ବାଛିପାରିବେ ଏବଂ ଭିଡିଓ କଲ୍ ସମୟରେ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ। ଏହା ଆଖପାଖର ଆଲୋକରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ।

ଏକତ୍ର ମୋଡ୍ ସୁବିଧା:
ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରି, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଭିଡିଓ କଲ୍ ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ତାହା ଜାଣିପାରିବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉନ୍ନତ ସଂଯୋଗ ବଜାୟ ରଖିବ।

ଚାଟ୍ ବବୁଲସ୍ ସୁବିଧା:
ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଟିମର ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଫେସବୁକ୍ ମେସେଞ୍ଜର ପରି ଠିକ୍ କରେ।  ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଭିଡିଓ କଲ୍ ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇବା ଏବଂ ଗ୍ରହଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପୂର୍ବରୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଖିବାକୁ ଚାଟ୍ ସ୍କ୍ରିନକୁ ଯିବାକୁ ପଡୁଥିଲା।

୧୦୦୦ ଉପଭୋକ୍ତା ଭିଡିଓ କଲ୍ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ:
ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଟିମ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକକାଳୀନ ୧୦୦୦ ଉପଭୋକ୍ତା ଭିଡିଓ କଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ କେବଳ ଭ୍ୟୁ-ଓନଲି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଯୋଡା ଯାଇଛି।  ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରାୟ ୨୦,୦୦୦ ଉପଭୋକ୍ତା ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଭିଡିଓ କଲ କରିପାରିବେ।