‌ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏହି ହାତ ଲେଖା ନୋଟ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପାଇଁ ୨୦୨୦ ବର୍ଷ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ ଥିଲା। ଏହି ବର୍ଷ ଏକରୁ ଅଧିକ ଭେଟେରାନ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସବୁଠୁ ନିରାଶାଜନକ ଥିଲା ବଲିଉଡର ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆକସ୍ମିକ ମୃତ୍ୟୁ କେବଳ ତାଙ୍କ ପରିବାର ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ତାରକାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଚକିତ କରି ଦେଇଥିଲା। ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ନିରନ୍ତର ମନେ ପକାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଫଟୋ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ ଏବଂ କିର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଲଢୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ଶ୍ୱେତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ ଏବଂ କୀର୍ତ୍ତୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଅନେକ ସମୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି। ଶ୍ୱେତା ପୁଣି ଥରେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଶ୍ୱେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ଏକ ନୋଟ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ନୋଟ୍ ଅଂଶୀଦାର କରି ଶ୍ୱେତା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଭାଇ ଲେଖିଛନ୍ତି… କେତେ ଗଭୀର ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି…। ଏହି କ୍ୟାପସନ୍ ସହିତ ସେ ଏକ ହାର୍ଟ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏହି ହାତ ଲେଖା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଥି ସହିତ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ କେବଳ ଏହି ନୋଟକୁ ପସନ୍ଦ କରୁ ନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି।