ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବାକୁ କହିବାରୁ ମରଣାତ୍ମକ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହେଲେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ

ଚିକାଗୋ: ଆମେରିକାର ଚିକାଗୋରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ୨୭ ଥର ଛୁରୀରେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଦୋକାନର ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଉଭୟ ଭଉଣୀ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପୋଲିସ ଉଭୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏଥିସହ ଆହତ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।
ପୋଲିସର ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ୩୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜେସିକା ଏବଂ ଜାୟଲା ହିଲ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପୀଡିତଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି।

ଅଧିକାରୀ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀମାନେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବାକୁ କହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ମହିଳାମାନେ ତାଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଣି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଜେସିକା ତାଙ୍କ ପକେଟ୍‌ରୁ ଏକ ଛୁରୀ ବାହାର କରି ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ​​ଏବଂ ଜାୟଲା ତାଙ୍କୁ କେଶକୁ ଜୋର୍‌ରେ ଜାବୁଡି ଧରିଥିଲେ।
ଉଭୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି। ତେବେ ଉଭୟ ମହିଳାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ତାଙ୍କ ଓକିଲ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଏପରି ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।