ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁନମ୍‌ ପାଣ୍ଡେ

ମୁମ୍ବାଇ: ମଡେଲ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁନମ ପାଣ୍ଡେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହକର୍ମୀ ସୌରଭ କୁଶୱାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପୁନମ ପାଣ୍ଡେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫକୁ ବେଆଇନ ଭାବେ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ ହେବା ପରେ ଏହି ବିଷୟବସ୍ତୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ପୁନମ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ତେବେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ସୌରଭ କୁଶୱାହା ପୁନମଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ନୋଟିସ ମିଳିନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ପୁନମ ପାଣ୍ଡେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ସୌରଭ କୁଶୱାହାଙ୍କ ‘ଆର୍ମସ୍‌‌ପ୍ରାଇମ୍‌ ମିଡିଆ’ ସହିତ ଏକ ଚୁକ୍ତି କରିଥିଲେ। ଏହି କମ୍ପାନୀ ପୁନମ ପାଣ୍ଡେ ଆପ୍ ପରିଚାଳନା କରୁଥିଲା। ପୁନମ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚୁକ୍ତି ଆଠ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ କମ୍ପାନୀ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ବିଷୟବସ୍ତୁ ବ୍ୟବହାର କରିଛି।

ପୁନମ ପାଣ୍ଡେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ବିଷୟବସ୍ତୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ଛଅ ମାସ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଲୋକ ଫୋନ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଶ୍ଳୀଳ କଥା କହୁଛନ୍ତି। ପୁନମ୍‌ କହିଛନ୍ତି, “ଆର୍ମସ୍‌ପ୍ରାଇମ୍’‌ କମ୍ପାନୀ ମୋ ଆପ୍ ଦେଖୁଥିଲେ। ମୁଁ ଏହି ଡିଲ୍‌କୁ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ପାଇଁ ରଖିଥିଲି କାରଣ ମୁଁ ଏଥିରେ କିଛି ଠକେଇ ହେଉଥିବା ଅନୁଭବ କରିଥିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଚୁକ୍ତିନାମା ଶେଷ କରିଥିଲି। ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଗତ ଆଠ ମାସ ଧରି, ମୋର ଭିଡିଓ ଚୋରି ହେଉଛି। ମୁଁ ରାଜଙ୍କୁ କଲ୍‌ ଏବଂ ମେସେଜ କରି ଭିଡିଓ ଚୋରି କରିବାକୁ ମନା କରିଥିଲି। ”

ପୁନମ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଧମକ ଦେଉଛି। କାହିଁକି ମୋ ଭିଡିଓ ଚୋରି କରାଯାଉଛି ତାହା ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ଯଦି ସେ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ପାରିବି କିନ୍ତୁ ମୋର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଚୋରି କର ନାହିଁ। ” ପୁନମ୍‌ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “ଏହି ମାମଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଚାଲିଛି। ମୋର ପକ୍ଷ ଦୃଢ ରହିଛି। ମୋର ସମସ୍ତ ପ୍ରମାଣ ଅଛି। ମୁଁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରୁଛି ଏବଂ ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ମୁଁ ଏହି ମାମଲାରେ ଜିତିବି।”