ଫଳ ରସ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ଗ୍ରେ‌ାଭର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓ ସିରିଜ୍‌ ତାଣ୍ଡବରେ ଗୁରୁପାଲ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବେଶ୍‌ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ। ତେବେ ସମ୍ପ୍ରତି ଟେଲିଭିଜନର ମଜାଳିଆ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ ପାଇଁ ପରିଚିତ ଥିବା ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ଫଳ ରସ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ନିକଟରେ ସୁନୀଲ୍‌ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ସୁନୀଲ ଏକ ଜୁସ୍ ଷ୍ଟଲ୍ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଫଳ ରସ ତିଆରି କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଏକ ଜୁସ୍ ଷ୍ଟଲ୍ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ କିପରି ଫଳ ରସ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ତାହା ଦେଖାଇଲେ। ସେ ତାଙ୍କର ଅନନ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ପିଚ୍ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଥିଲେ।

ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ କ୍ୟାପ୍ସନ୍ ସହିତ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ “ଆପ୍‌ନି ଡାର୍ଲିଂ କୋ ୟେ ଜୁସ୍ ପିଲାଓ”।

ଦର୍ଶକଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର ‘ତାଣ୍ଡବ’ରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଅବତାରରେ ନିଜକୁ ଦେଖି ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି। ଟେଲିଭିଜନରେ ନିଜର ବ୍ୟଙ୍ଗ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତା ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ସିରିଜ୍‌ ତାଣ୍ଡବରେ ବିଲେଇ ପ୍ରେମୀ ଗୁରୁପାଲଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।