ସ୍କାଏଡାଇଭିଂ ବେଳେ ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କଲେ ଯୁବକ; ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସ୍କାଏଡାଇଭିଂ ବେଳେ ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କଲେ ବ୍ୟକ୍ତି। ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରୁଥିବାର ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ କରିପକାଇଛି।

ୱିଙ୍ଗମ୍ୟାନ୍ ନାମକ ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଏହି ସର୍ଟ କ୍ଲିପ୍ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା – ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ପାଇଲଟ୍ ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି।

ଭିଡିଓରେ, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସ୍କାଏଡାଇଭିଂକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବାରୁ ଅନୁଭୂତିର ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ସେୟାର୍‌ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦୁଃସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥିବାରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଏ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ। କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପରେ, ସେ ଏକ ରିଙ୍ଗ ବାହାର କରି ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ।, “ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ। ତୁମେ ମୋତେ ବିବାହ କରିବ କି?”

ପ୍ରେମିକା ରାଜି ହୋଇଯିବା ପରେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଖୁସିରେ ଆତ୍ମହରା ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ।