ଗୁଜୁରାଟରେ ବିଜେପିକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସାମର୍ଥ୍ୟ କେବଳ ଆପ୍‌ ପାଖରେ ରହିଛି; ମନୀଷ ସିସୋଦିଆ

ନୂଆଦିଳ୍ଲୀ: ସ୍ଥାନୀୟ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଏକ ରୋଡ୍ ସୋ ଆରମ୍ଭ କରି ଦିଲ୍ଲୀର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନୀଷ ସିସୋଦିଆ ଶନିବାର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୁଜୁରାଟରେ ଶାସକ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାର ସାମର୍ଥ୍ୟ କେବଳ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ନିକଟରେ ରହିଛି।

ଆଜି ସକାଳେ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ସିସୋଦିଆ କହିଛନ୍ତି, “ବିଜେପିକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ କେବଳ AAP ର ସାମର୍ଥ୍ୟ ରହିଛି ଏବଂ ଏହା ଦୁଇଥର ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇସାରିଛି। ଆମେ ନିଜକୁ ଗୁଜୁରାଟରେ ବିଜେପି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସର ତୃତୀୟ ବିକଳ୍ପ ଭାବରେ ଦେଖିଛୁ। ଲୋକମାନେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଗୁଜୁରାଟରେ କଂଗ୍ରେସ ସମସ୍ତ ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ହରାଇଛି ଏବଂ ଏଠାରେ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ଶକ୍ତି ନାହିଁ। ଗତ ୨୫ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ କଂଗ୍ରେସ ବିଜେପି ବିରୋଧରେ କୌଣସି ଆନ୍ଦୋଳନ ଆୟୋଜନ କରିଛି କି?

ଦୁର୍ନୀତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସିସୋଦିଆ ଆହୁରି ବିଜେପି ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରି କହିଛି ଯେ ଗୁଜୁରାଟର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ AAP ଏକ ଉତ୍ତମ ବିକଳ୍ପ ଯୋଗାଇବ।

ମାତ୍ର ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ AAP ଦିଲ୍ଲୀର ଚେହେରା ବଦଳାଇ ଦେଇଛି। ଗୁଜୁରାଟର ଲୋକମାନେ ଆମର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇ ଆମ ସହ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।