Latest Odisha News

BREAKING NEWS

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶବ୍ଦରେ ଆଉ ଓଜନ ରହୁନାହିଁ, ବିଶ୍ବାସ କରୁନାହାନ୍ତି ଲୋକେ: ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଶବ୍ଦରେ ଆଉ ଓଜନ ରହୁନାହିଁ । ତେଣୁ ମୋଦିଙ୍କ ଉପରେ ଆଉ କାହାର ଭରସା ନାହିଁ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ରାୟବରେଲିରେ ଆଜି ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ବେଳେ ଏପରି କରି ମୋଦି ଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ।

BjdElectrycity

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଗତକାଲି କହିଥିଲେ ଯେ, ବିରୋଧୀ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟ କେବଳ ତୁଷ୍ଟିକରଣ ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ବେଳେ ଏନଡିଏ ମେଣ୍ଟ ସନ୍ତୋଷଜନକ ରାଜନୀତି କରୁଛି । ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଆଜି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ସେ ଏହିପରି କଥା ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେ ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ରହିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁନ୍ତି । ସେମାନେ ଦିନେ ଗୋଟିଏ କଥା କୁହନ୍ତି, ପରଦିନ ଆଉ କିଛି କୁହନ୍ତି । ତେବେ ଆମେ କିପରି ତାଙ୍କର ଏପରି କଥାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବା? ବୋଲି ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ବାଚନ ଆରମ୍ଭରେ ବିଜେପି ଅବକି ବାର ୪୦୦ ପାର୍ମ ର ସ୍ଲୋଗାନକୁ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ତାହା କରୁନାହାଁନ୍ତି । ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପରେ, ସେମାନେ ଏହି ନାରା ଦେବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥି ସହ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଂଗ୍ରେସ ଉଭୟ ଆମେଠୀ ଏବଂ ରାୟବରେଲି ଆସନରେ ଜିତିବ । ଜନସାଧାରଣ ଆମ ସହିତ ଅଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.