ଆମିରଙ୍କ ଝିଅ ଇରା ଖାନ ଦେଲେ ଫିଟନେସ ମନ୍ତ୍ର, ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ

ମୁମ୍ବାଇ: ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଫିଟନେସ କଥା ଆସେ, ଆମିରଙ୍କ ଝିଅ ଇରା ଖାନ ସବୁବେଳେ ଆଗରେ ରୁହନ୍ତି । ଫିଟନେସ୍ ଉତ୍ସାହୀ ଇରା ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଏ ନେଇ ସଚେତନ କରାଇବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । କିନ୍ତୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଏହି ଫୋଟ କୁ ନେଇ ସେ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ।

ଫଟୋରେ, ଇରାଙ୍କୁ ପଞ୍ଚଗାନିର ସବୁଜ ଉପତ୍ୟକା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ହ୍ୟାଣ୍ଡଷ୍ଟାଣ୍ଡ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଇରାର ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ପ୍ରତିଛବି ପୃଷ୍ଠଭୂମିରେ ଜଳ ଏବଂ ପାହାଡର ଏକ ଚମତ୍କାର ଦୃଶ୍ୟ ସହିତ ଆସିଛି ।

ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନ୍ କରିବାକୁ, ଇରା କିଛି କୌତୁକିଆ ବାକ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଅଛି, “I can hold it for long enough for @nupur_shikhare to leave the frame while someone clicks the picture. That’s about it. But baby steps, right?” ଏହା ସହିତ ସେ ସହିତ “#workinprogress, #handstand, #handstandpractice, #withaview, #valley #pointyourtoes” ଆଦି ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି ।

 

୨୩ ବର୍ଷୀୟା ଇରା ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ତୀବ୍ର ବ୍ୟାୟାମ ଅଧିବେଶନର ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ  ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଛାଡ଼ନ୍ତି ଯାହା ଅନଲାଇନରେ ତାଙ୍କ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥାଏ |

ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ ରେନା ଦତ୍ତଙ୍କ ସହ ଆମିର ଖାନଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଇରା ସାନ ଅଟନ୍ତି । ସେ ସଙ୍ଗୀତ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଛନ୍ତି। ସେ ୨୦୧୯ରେ ଇଉରିପାଇଡ୍ସ ମେଡିଆର ଏକ ନାଟ୍ୟ ଆଡାପ୍ଟେସନ୍ ସହିତ ନିଜର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ଜୁନାଦ ଖାନ୍ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହାଜେଲ କିଚ ରହିଥିଲେ |